in ,

Návrat Classic

Derrick Carter

Po kratučkej prestávke sa do popredia housovej hudby vracia Classic Music Company Derricka Cartera a Luke Solomona. Obrovský a veľmi významný katalóg labelu prešiel úplným remastrom a prvýkrát bude dostupný v digitálnom formáte na všetkých download platformách.

 

Katalóg vyjde v troch veľkých sériách – každá bude obsahovať cez 30 originálnychvinylových EP a zahŕňať tracky a remixy postáv ako Freeform Five, Chris Nazuka, Blaze, Isolee, Rob Mello, Freaks, Nail, JT Donaldson, Metro Area, Brett Johnson, Iduceve, Iz & Diz, Ewan Pearson, SWAG, Honey Dijon, Roy Davis Jnr, Style of Eye, Henrik Schwarz, Trevor Jackson, Mark Farina a mnohých ďalších plus veľa predtým nevydaných trackov.

 

„Myslím, že opäť prišiel čas,“ hovorí Luke o znovuvydaní. „Myslím, že housová hudba má svoje miesto v tanečnom hudobnom svete, akoby nám boli hviezdy naklonené.“

 

„Myslím, že kvalita sa znovu cení,“ dodáva Derrick. „A že ľudia vidia rozdiel medzi vecou, ktorá predáva nealkoholické nápoje alebo topánky a vecou, na ktorej tvorcom záleží. Toto je úprimné a skutočné, má to účel, význam a poslanie. Classic je pripravený zamiešať karty.“

 

So záľubou v house, label nielen znovu vydá svoj starý katalóg, ale aj zverejní nový materiál od starých aj nových priateľov značky.

 

Môžete od Classic v roku 2011 očakávať neočakávané…

 

Pre viac informácií navštívte www.theclassicmusiccompany.com

 

Zdroj: Defected| Preklad: Eliška

Dennis Ferrer

Machine Love – Dennis Ferrer

Jamie Lewis – Interview