in ,

Júlový kinetorial: O lete, prázdninovom režime a Dúhovom Pride

Som jeden z mála ľudí, čo sa na leto veľmi netešia. Jeho začiatok totiž súčasne znamená koniec klubovej sezóny a scéna sa z podzemných klubov sťahuje na festivaly či na terasy. Tak to vždy bolo a bude a my na tom nič nezmeníme.

To však neznamená, že Nu Spirit Club počas leta bude znižovať laťku kvality. Aj keď bude až do konca prázdnin fungovať v letnom móde, o svoje obľúbené akcie ako je Yankov Králov Tlak neprídete. A navyše, leto odštartuje hneď 1. júla all-stars zostava Nu Spirit DJov na akcii, ktoré bude celú noc free.

Nu Spirit_FM Night, klubová podoba nedeľnej relácie na Rádiu_FM, ktorú spolu s Bebem moderujem, bude v júli pokračovať so švédskym super DJom Mad Matsom. Náš taliansky kamarát Farrapo predvedie ako znie bass music kombinovaná so sambou a ak sa miesto Pohody chystáte zostať v Bratislave, môžete si víkend užiť s hip hopom na Coast2Coast alebo na letnej Depeche Mode party.

A napokon by som vás chcel pozvať na jednu špeciálnu akciu, na ktorej si zahrám po boku B-Complexa alias Matie. Som veľmi rád, že predposledný deň mesiaca patrí afterpárty po Dúhovom Pride pochode.

Tanečná elektronická hudba vznikla v amerických gay kluboch a stala sa symbolom slobody, tolerancie a otvoreného pohľadu na svet.

Verím, že komunita ľudí okolo Nu Spirit Club má v tejto veci jasno, aj keď Slovensko ako také má ešte čo doháňať.

Autor: Rado Tomek alias DJ Kinet | Zdroj: nuspirit.sk

Cafe Del Fun

DJ CARLO a jeho hodinka HOUSE MUSIC 65 – live @Sasazu Bratislava

DJ Kinet - Nu Spirit

Augustový kinetorial: O festivale Grape, generačných rozdieloch a Tlaku