Občianske združenie DJov a hudobných producentov DJ Camp je organizáciou, ktorá vzdeláva, školí, ale hlavne spája djov a hudobných producentov na Slovensku.

Jej zakladateľmi sú Erik Horváth (Incognito DJ) a Martin Molnár (DJ A-Z Best), ktorých k tomuto projektu viedla absencia DJského “cechu” a vzdelávania DJov.

Erik Horváth (Incognito DJ) a Martin Molnár (DJ A-Z Best)
Erik Horváth (Incognito DJ) a Martin Molnár (DJ A-Z Best)

Cieľom je budovať dobré vzťahy medzi touto komunitou doma i v zahraničí. Od októbra 2016 má za sebou sériu workshopov, ktoré majú za cieľ dať DJom a producentom spoločenskú vážnosť a úctu.

DJ Camp Kosice
DJ Camp Kosice

Asociácia DJov a hudobných producentov Slovenska je právny subjekt, ktorí chráni a buduje práva a dbá na dodržiavaní povinností DJov a hudobných producentov na Slovensku.

DJ Camp Kosice azbest
DJ Camp Kosice

Cieľom asociácie je byť vyrovnaným a nezávislým partnerom pri konaniach, jednaniach alebo tvorbe zákonov, ktoré sa týkajú tejto sféry podnikania a práce, či už so súkromnými podnikateľskými subjektami alebo orgánmi verejnej správy.

Pozrite si zostrih druhého Košického workshopu, ktorý bol opäť o zaujímavých hosťoch a nových poznatkoch. Najbližšie nás čaká jarný workshop a párty – DJ CAMP / Beach Club Košice v jednom z najkrajších košických podnikov ?

Doterajšie aktivity:

  • DJ Camp – workshop v oblasti DJing a hudobná produkcia (Košice, Trenčín)
  • DJ Camp Basic – workshop určený začínajúcim DJom (Košice)
  • DJ Camp – producentský workshop (workshop pre hudobných producentov, ktorého lektorom bol Keče Tatraground Studia v Poprade)
  • DJ Camp burza vinylov a CD nosičov (Košice)
  • DJ Camp Kids (letná aktivita určená pre deti a mládež)
  • DJ Camp Interview w Corey James

Zdroj: DJ Camp

ČLÁNKY Články zo Slovenska