in ,

Chus a Ceballos 10 rokov v New Yorku

Dokument zoberie divákov do zákulisia Chusa a Pabla, kde sa pozrú na ich dôsledné úsilie a neochvejné odhodlanie počas celej ich cesty, aby sa stali rešpektovanými vodcami. New York je majákom pokroku, a to je dobre, že dvaja španielski producenti vytvárajú svoj nový domov tak ďaleko od domova, pre všetky svoje zaslúžené úspechy.

Avšak, úspech v hudobnom priemysle nie je len produktom umelcovho talentu. Je to výsledkom spoločného úsilia oboch muzikantov a ich priateľov a podporovateľov. Vytvorenie siete medzi rovesníkmi, kolegami a obdivovateľmi má zásadný význam pre presadenie sa na značne konkurenčnej hudobnej scéne. Chus a Pablo by chceli odovzdať svoju najvyššiu vďačnosť a uznanie všetkým ľuďom, ktorí propagujú ich hudbu, posolstvo . Bez týchto prispievateľov, by neboli tam, kde sú dnes.

Chus a CeballosPrvý, ktorý ich vzal na vedomie je poradca a hudobný maestro pán Danny Tenaglia.

Danny TenagliaPred desiatimi rokmi sa zamiloval do Chusoa a Pabla, pretože veril ich cieľom, uznával ich potenciál a rešpektoval individualitu ich hudby. A tak im ponúkol hrať vedľa seba v Arc nočnom klube v roku 2003. Vydláždil cestu pre Chusa a Pabla tým, že propagoval ich hudbu počas New York Underground Nightlife. Priateľ Danny je bezpochyby priateľom z New Yorku .

Ďalší dobrý priateľ a podporovateľ, ktorého chceme aby ste spoznali, je talentovaný DJ Boris – má prominentné meno na hudobnej scéne v New Yorku roky a roky. Snažil sa aby sa Chus a Pablo cítili ako doma v New Yorku od začiatku, a podporuje ich hudbu počas celej jeho kariéry. Hostil chlapcov na jeho každoročných Get Wet Parties počas Winter Music Conference v Miami, kde im poskytol vynikajúci kontakt s novou fanúšikovskou základňou – a za to by sme sa mu chceli veľmi poďakovať .

Ďalšie veľké ďakujem a obrovská láska patrí priateľom a kolegom Nicole Moudaber, pretože uznáva Chusa a Pabla ako hrdých hrdinov z New Yorku. Nicole je vplyvná DJ / producentka s niekoľkými stúpencami v meste, takže sme vďační za jej láskavé slová, ktoré povedala v tomto dokumente .

stereo productionsJonpaul Pezzo je úprimne jeden z najviac vyťažených promotérov v New Yorku. Manažuje DJ Borisa a Trust Us Entertainment. Príprava party je jedna vec, ale sústredenie marketingu a vytváranie sietí v konečnom dôsledku rozhoduje o jej dopade a za to chceme dať Jonpaulovi Pezzovi veľmi veľké ďakujem. Po celé roky sa úspešne snažil presadiť akcie v kluboch ako sú Cielo a Ravel Hotel .

Bond Music Group urobila ohromujúcu prácu a bola veľmi užitočná pre reprezentáciu cestovateľských záujmov Chusa + Ceballos. Sme viac než vďačný, za to že sme pracovali s jej hrdým majiteľom, Krisom Krawjewski. Značne prispel k preklenutiu spojenia medzi umelcom a fanúšikmi, prostredníctvom jedinečných a nezávislých rezervačných modelov, rovnako ako pevnej podpore svojich umelcov.

Ďalšiemu človeku, ktorému by sme radi poďakovali je náš veľmi blízky priateľ, riaditeľ Pacha NYC, Rob Fernandez. Premenil sny Chusa a Pabla na skutočnosť tým, že im poskytol perfektné miesto na šírenie ich hudby, ktorí si získali srdcia ľudí New York’s underground. Vďaka Robovi Chus + Ceballos domov vzrástol v posledných niekoľkých rokoch. Zakaždým, keď hrajú v Pacha, prinášajú niečo jedinečné na stôl, takže sme dali niekoľko ocenení pre toto podstatné partnerstvo.

Rob Fernandez má tiež vplyv na hudobnú scénu v New Yorku v priebehu rokov prostredníctvom kreatívneho myslenia svojho partnerstva s Bennu Soto, Dance.Here.Now. Táto obľúbená New York agentúra umožnila rôznym umelcom vystúpiť na popredných miestach, ako sú Cielo a Governor Island s Chus + Ceballos samozrejme v cene. Chceme vyjadriť našu vďačnosť Bennu a jeho pracovitému tímu v rokoch, v ktorých udržiavali nažive hudobnú scénu a snažili sa o jej prosperitu.

Chus a CeballosChceme tiež vyjadriť veľkú vďaku nášmu dobrému priateľovi, Anthony Lamontovi hrdému prispievateľovi na hudobných akciách po celom New Yorku. Pravidelne v New Yorku na akúkoľvek hudbu Dance.Here.Now . alebo Chus + Ceballos je Anthony príjemný hostiteľ a MC, ktorého nájdete stáť na vrchole DJ stánku. Vždy privíta fanúšikov a milovníkov hudby s otvorenou náručou. Jeho vášeň pre umelcov a hudbu je neporovnateľná.

Posledné, ale určite nie menej dôležité poďakovanie a uznanie patrí Michael Weiss a Kevin Williams z Nervous Records v New Yorku. Nielenže je Nervous jednou z najdlhšie a najviac rešpektovaných domácich hudobných vydavateľstiev v New Yorku, ale je to tiež hostiteľ pre Chus a Pablo a pre ich tri najúspešnejšie “Back on Tracks” kompilácie. Tieto mixované CD sú dôležité v každej umelcovej kariére pre zachovanie integrity zvuku.

Zdroj: stereo-productions.comPreklad: Lenka DeXter

DJ Slavo C

Rozhovor – Slavo C

Jamie Lewis

10 otázok pre Jamie Lewisa